Team

't Antoon maakt deel uit van Scholengroep Het Plein.
 
Directie Scholengroep Het Plein
mw. drs. C.I.M. Sebregts                       Rector                                              c.sebregts@sghetplein.nl
mw. J.G.M. Derks MSc Directeur j.derks@sghetplein.nl

Directie 't Antoon 
mw. E. van Vugt - van de Moosdijk     Locatie Directeur                            l.vanvugt@sghetplein.nl
mw. M. Intven Teamleider m.intven@sghetplein.nl
                                
Commissie van toelating
mw. M. Intven     Teamleider
mw. drs. S. Klompmaker                      Orthopedagoog
mw. M. Hoskens   Ondersteuningcoördinator
                 
Leerjaarcoördinator
dhr. T. Paulusse                                     Coördinator Leerjaar 1                   t.paulusse@sghetplein.nl
dhr. P. van Liempd Coördinator Leerjaar 2 p.vanliempd@sghetplein.nl
                   
Mentoren 2020-2021
S1A   mw. N. Meerkerk                        
Basis                                               n.meerkerk@sghetplein.nl
S1B   mw. M. Wagenaars     Basis m.wagenaars@sghetplein.nl
S1C   dhr. S. Hodiamont Basis/Kader s.hodiamont@sghetplein.nl
S1D   mw. A. Claerhoudt en
Kader/Theoretisch a.claerhoudt@sghetplein.nl
          mw. K. van Stiphout
k.vanstiphout@sghetplein.nl
S1E   mw. K. verhagen en
Kader/Theoretisch k.verhagen@sghetplein.nl
          mw. A. Zijlstra
a.zijlstra@sghetplein.nl
S1F   dhr. J. Kuijpers
Theoretisch/Theoretisch+Frans   jb.kuijpers@sghetplein.nl

   
S2A   mw. L. Rijken
Basis l.rijken@sghetplein.nl
S2B   dhr. K. Verhoeven
Basis k.verhoeven@sghetplein.nl
S2C   mw. E. Leenen en 
Kader e.leenen@sghetplein.nl
          mw. K. Gootzen   k.gootzen@sghetplein.nl
S2D   mw. I. Korff Kader i.korff@sghetplein.nl
S2E   mw. L. van Rijen
Theoretisch l.vanrijen@sghetplein.nl
S2F   dhr. M. Sterk Theoretisch m.sterk@sghetplein.nl

Onderwijzend personeel
dhr. N. Beers                                           du
mw. A. du Bois wi
mw. A. Claerhoudt                  ne
mw. R. Flohr ak, mw
mw. K. Gootzen bi
dhr. M. de Haas wi
dhr. S. Hodiamont  en, pro
mw. M. Intven nask, wi
mw. S. Klompmaker      wi
mw. I. Korff te, hv, pro
dhr. J. Kuijpers mu, pro
dhr. P. van Liempd lo, fit
mw. N. Meerkerk wi, pro
dhr. T. Paulusse hv, olt, pro
mw. L. van Rijen ne, bi
mw. L. Rijken ne, bi, pro
mw. E. Spooren ne, pro
dhr. M. Sterk lo, fit, pro
mw. K. van Stiphout gs, pro
mw. K. Verhagen ne, pro
dhr. K. Verhoeven en, mw, pro
mw. M. Wagenaars                 te, hv, pro

Dyslexie coaches
mw. A. Claerhoudt                                 a.claerhoudt@sghetplein.nl
mw. N. Gielen n.gielen@sghetplein.nl 

Ambulante begeleiders
mw. A. Claerhoudt                                 a.claerhoudt@sghetplein.nl
mw. N. Meerkerk n.meerkerk@sghetplein.nl
mw. L. van Rijen l.vanrijen@sghetplein.nl
mw. K. Verhagen k.verhagen@sghetplein.nl

Onderwijsassistente
mw. A. du Bois                                        a.dubois@sghetplein.nl

Orthopedagoog
mw. drs. S. Klompmaker                       s.klompmaker@sghetplein.nl 

Schoolmaatschappelijk werkende
mw. I. de Jongh                                       

Leerlingbegeleiding
dhr. M. Sterk                                            m.sterk@sghetplein.nl

Onderstueningsteam
mw. M. Hoskens                                     Ondersteuningscoördinator        m.hoskens@sghetplein.nl
mw. drs. S. Klompmaker       Orthopedagoog s.klompmaker@sghetplein.nl
mw. N. Gielen Logopediste  n.gielen@sghetplein.nl
dhr. M. Sterk  Leerlingbegeleider  m.sterk@sghetplein.nl
mw. K. Verhagen Coach                                      k.verhagen@sghetplein.nl

 
ZAT (zorgadviesteam)
In het ZAT zitten de leden van ons Ondersteuningsteam, aangevuld met vertegenwoordigers van de GGD, de leerplichtambtenaar van de gemeente Eindhoven en indien nodig kunnen betrokken instanties uitgenodigd worden. 

Vertrouwenspersoon

dhr. M. Sterk 

Leerlingenadministratie

mw. M. van den Eijnde

Administratie en Communicatie

mw. T. Baker

Receptie

mw. D. de Brouwer

Conciërge

dhr. W. Heuvelmans

Schoolarts GGD

mw. M. Theunissen