Team

't Antoon maakt deel uit van Scholengroep Het Plein.
 
Directie Scholengroep Het Plein
mw. drs. C.I.M. Sebregts                       Rector                                      c.sebregts@sghetplein.nl
mw. J.G.M. Derks MSc Directeur j.derks@sghetplein.nl

Directie Antoon Schellenscollege
mw. E. van Vugt - van de Moosdijk     Locatie Directeur                    l.vanvugt@sghetplein.nl
mw. M. Intven Teamleider m.intven@sghetplein.nl
                                
Commissie van toelating
mw. M. Intven     Teamleider
mw. drs. S. Klompmaker                      Orthopedagoog
mw. M. Hoskens   Ondersteuningcoördinator
                 
Leerjaarcoördinator
dhr. A. Mathijssen                                 Coördinator Leerjaar 1           a.mathijssen@sghetplein.nl
dhr. P. van Liempd Coördinator Leerjaar 2 p.vanliempd@sghetplein.nl
                   
Mentoren 2019-2020
1A   mw. N. Meerkerk                          
Basis n.meerkerk@sghetplein.nl
S1B   mw. M. Wagenaars     Basis m.wagenaars@sghetplein.nl
S1C   mw. K. Verhagen 
Basis/Kader k.verhagen@sghetplein.nl
S1D   dhr. S. Hodiamont
Basis/Kader s.hodiamont@sghetplein.nl
S1E   mw. K. Stiphout
Kader/Theoretisch k.vanstiphout@sghetplein.nl
S1F   dhr. J. Kuijpers
Kader/Theoretisch jb.kuijpers@sghetplein.nl

   
S2A   dhr. K. Verhoeven
Basis k.verhoeven@sghetplein.nl
S2B   dhr. M. Sterk
Basis m.sterk@sghetplein.nl
S2C   mw. L. Rijken 
Kader l.rijken@sghetplein.nl
S2D   mw. L. van Rijen Kader l.vanrijen@sghetplein.nl
S2E   mw. K. Gootzen
Kader/Theoretisch k.gootzen@sghetplein.nl
S2F   dhr. T. Paulusse Theoretisch t.paulusse@sghetplein.nl
S2G   mw. I. Korff Theoretisch i.korff@sghetplein.nl

Onderwijzend personeel
dhr. N. Beers                            du
mw. A. du Bois wi
mw. A. Claerhoudt                  ne
mw. R. Flohr ak, mw
mw. K. Gootzen bi
dhr. M. de Haas wi
dhr. S. Hodiamont  en, pro
mw. M. Intven nask, wi
mw. S. Klompmaker      wi
mw. I. Korff te, hv, pro
dhr. J. Kuijpers mu, pro
dhr. P. van Liempd lo, fit
dhr. A. Mathijssen bi
mw. N. Meerkerk wi, pro
dhr. T. Paulusse hv, olt, pro
mw. L. van Rijen ne, bi
mw. L. Rijken ne, bi, pro
mw. E. Spooren ne, pro
dhr. M. Sterk lo, fit, pro
mw. K. van Stiphout gs, pro
mw. K. Verhagen ne, pro
dhr. K. Verhoeven en, mw, pro
mw. M. Wagenaars te, hv, pro

Dyslexie coaches
mw. A. Claerhoudt                                 a.claerhoudt@sghetplein.nl
mw. N. Gielen n.gielen@sghetplein.nl 

Schoolmaatschappelijk werkende
dhr. A. Mathijssen (Coördinator)        a.mathijssen@sghetplein.nl 
mw. A. Claerhoudt a.claerhoudt@sghetplein.nl
mw. N. Meerkerk n.meerkerk@sghetplein.nl
mw. L. van Rijen l.vanrijen@sghetplein.nl
mw. K. Verhagen k.verhagen@sghetplein.nl

Onderwijsassistente
mw. A. du Bois                                      a.dubois@sghetplein.nl

Orthopedagoog
mw. drs. S. Klompmaker                     s.klompmaker@sghetplein.nl 

Schoolmaatschappelijk werkende
mw. I. de Jongh                                     

Leerlingbegeleiding
mw. I. de Jongh                       m.sterk@sghetplein.nl
 
Onderstueningsteam
mw. M. Hoskens                     Ondersteuningscoördinator   m.hoskens@sghetplein.nl
mw. drs. S. Klompmaker       Orthopedagoog  s.klompmaker@sghetplein.nl
mw. N. Gielen Logopediste  n.gielen@sghetplein.nl
dhr. M. Sterk  Leerlingbegeleider    m.sterk@sghetplein.nl
mw. K. Verhagen Coach                                        k.verhagen@sghetplein.nl

 
ZAT (zorgadviesteam)
In het ZAT zitten de leden van ons Ondersteuningsteam, aangevuld met vertegenwoordigers van de GGD, de leerplichtambtenaar van de gemeente Eindhoven en indien nodig kunnen betrokken instanties uitgenodigd worden. 

Vertrouwenspersoon

dhr. M. Sterk 

Leerlingenadministratie
mw. M. van den Eijnde

Receptie

mw. D. de Brouwer

Conciërge

dhr. W. Heuvelmans

Schoolarts GGD

mw. M. Theunissen